بدون شک این ها دارند سناریو ی دیکته شده ای را اجرا می کنند و قصدشان فشار بهرنوع است تا فرصت خود یابی به مردم ندهد
این همه روی حجاب اصرار داشتن یک فریب و دروغ است…حکومتی که تو بدیهی ترین، واجب ترین و مورد نیاز ترین خواسته های مردم مانده است و برای اجرای آن ها از اجنه کمک می گیرد و با این  ثروت بی حساب  برای تامین نان شب مردم مستاصل است، تا  این حد ویر دادنش به حجاب فقط برای رد زدن فکر مردم است و گرنه این همه کشور های مسلمان بی حجاب داریم و می بینیم که  دنیا بهم نخورده است. مگر هدف همان باشد که اشاره رفت ….فشار بهر نوع.

—————————————————————————————

فرهنگسرای حجاب در تهران راه ‌اندازی می‌شود
**

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران، با بیان اینکه طبق قانون مکلف به راه اندازی فرهنگسرای حجاب هستیم گفت: پیگیری های لازم برای تاسیس فرهنگسرای حجاب در حال انجام است.

به گزارش فارس، سید محمد هادی ایازی در حاشیه همایش بزرگ وبلاگ نویسان عفاف و حجاب با اشاره به یازده تکلیفی که قانون بر عهده شهرداری در زمینه فرهنگ‌سازی عفاف و حجاب گذاشته است گفت: راه اندازی فرهنگسرای حجاب، تبلیغات محیطی، اختصاص بخش ویژه بانوان در وسایل حمل و نقل عمومی، راه اندازی تاکسی بانوان و غیره از این جمله است.

ایازی یادآور شد: اقدامات مختلفی در این زمینه صورت گرفته است و در حال پیگیری تاسیس فرهنگسرای حجاب نیز هستیم.

این عضو شورای فرهنگ عمومی بر مشارکت مردم در موضوع عفاف و حجاب تاکید کرد و اظهار داشت: نقش مردم در این زمینه تاثیر زیادی خواهد داشت و هم اکنون نیز بخشی از وبلاگ نویسان در این حوزه مشارکت کردند که امیدواریم این ارتباط ها گسترش پیدا کند.

وی به تاثیر فضای مجازی بر روی جوانان اشاره کرد و افزود: بیشتر جوانان با استفاده از رایانه های شخصی در منزل و بیرون از آن به شبکه اینترنت متصل هستند و سایت های متفاوت را رصد می کنند بنابراین تاثیرپذیری بیشتری نیز در این فضا وجود دارد.

معاون شهردار تهران با بیان اینکه تاثیر فضای مجازی در بیداری اسلامی در کشورهای عربی شگرف بوده است، خاطرنشان کرد: ما نیز باید برای مقابله با کسانی که از راه دنیای مجازی در مقابل ایران قرار گرفته اند و جنگ نرم راه انداختند از این فضا بهره برده و این موضوع را جدی پیگیری کنیم.

*تشویق به حجاب تاثیر بیشتری از برخورد قهری دارد
———————————————-
سخنگوی شهرداری پایتخت در بخش دیگر سخنانش ارزیابی خود از وضعیت حجاب در تهران را اینگونه عنوان کرد: افراد محدودی هستند که از روی عناد و یا نداشتن اعتقاد در خیابان‌ها به صورت بد حجاب و یا بی‌حجاب ظاهر می شوند که دستگاه های مسوول باید به طور جدی برخورد کنند اما عموم جامعه پایبندی به تقیدات دینی داشته و در جامعه به طور مناسب حضور پیدا می کنند.

ایازی خاطرنشان کرد: در موضوع حجاب باید تشویقی برخورد شود و این به معنای عدم اجرای اقدام قهری نیست. اقدام ایجابی تاثیرگذاری بیشتری خواهد داشت .

وی در بخش پایانی سخنانش با اشاره به برنامه‌های متفاوت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهروندان برای بانوان و دختران تهران گفت:برنامه های فرهنگی و ورزشی در فرهنگسراها و مجتمع های ورزشی در سطح مناطق و محلات اجرایی شده است که می تواند نشاط را برای این افراد ارمغان داشته باشد. همچنین فضاهای ویژه بانوان همچون بوستان بانوان و مجموعه‌های ورزشی الزهرا، در سطح تهران آماده خدمت رسانی هستند.