مُبّلغ و مروّج طب قرانی- اسلامی عامل کوچک بودن آلت تناسلی مردان مسلمان را توطئه انگلیس و یهودی ها اعلام کرده است. علت این فاجعه را نیز خوردن گوشت مرغ واکسینه شده، دانسته است. بهمین خاطر وی که آقای دکتر حسین روازاده باشد، روغن زالوی عطاری اش رابا تولیدی انبوه روانه بازار کرد تا تلاش انگلیسی ها و صهیونیست ها را خنثی کند.
این پزشک حزب الهی، مدت هاست با نظرات و کشفیات محیرالعقول، “برفضای طب قرانی در حکومت اسلامی سوار است”، و با بهره وری از وقاحت آخوندی، حرف آخر را در این حوزه می زند. وی در کنار اداره مطب و دَم و دستگاه تولید و توزیع داروهای”عطاری”، از تریبون های درشت و ریزِحکومتی و غیرحکومتی نیز ضمن بازارسازی و بازاریابی برای محصولات اش با امپریالیسم امریکا و انگلیس، و صهیونیست ها رقابت و مبارزه می کند. از تازه ترین افاضات ایشان کشف رابطه میان اندازه ی آلت تناسلی مردان مسلمان و واکسن هائی ست که مرغان را با آنها واکسینه می کنند. (۱) به گفته ی ایشان این واکسن ها که “انگلیسی ها و یهودی ها” به منظور کاهش اندازه ی آلت های تناسلی مردان مسلمان به کار برده اند، عامل کوچک شدن آلت تناسلی مردان مسلمان تا حد نابودی و از بین رفتن آن است. البته آقای روازاده توضیح ندادند که چرا مردان امریکائی و اروپائی که از گوشت مرغ واکسینه شده به وفور استفاده می کنند، اندازه ی عضو مورد نظرِ دکتر روازاده خلافِ مردان مسلمان ایرانی سیر دیگری داشته است؟ آقای دکتر روازاده سخنان اش در باب اندازه ی آلت تناسلی را برابر شنوندگانی که اکثرا” زنان محجبه بودند، بیان کرد:
“…اینا به مرغ ۱۷ نوع واکسن می زنن، هیچکدومم برای مرغ نیس، هدف شمائین و بچه هاتونن… بچه هاتون وقتی سنه شون رسید به ۱۸ سالگی همه شون بدون استثنا آلت تناسلی شون میشه ۲ سانت، میشه اینقد (و جناب دکتر با دست اندازه ی ۲ سانت را نشان می دهد که مبادا کسی در میزان اشتباه کند)… انگلیس همه عقده هاشو می خواد سر ما خالی کنه… همه شم یهودی ها دارن اینکارو می کنن، متاسفانه جوان های ما همه شون اینقدی هستن، ۲ سانتی هستن… هیچکدومم نمی تونن زن بگیرن، روشونم نمیشه به خانواده شون بگن، مشکل پیدا می کنن، نسل بعدی که ۲۰ سالش بشه دیگه هیچی نداره… زن و مرد یکی میشن… توطئه می کنن علیه ما، هی بگین مرغ نخوریم چی بخوریم … برین سرتونو بزنین به دیوار” (۲)
متعاقب این سخنرانی دامنه تبلیغات سایت وی و سایت های همفکران اش، و نیز رسانه های مختلف مرتبط به تجارت “عطاری” دکتر روازاده، درباره “روغن زالو” افزایش یافت، روغنی که افزایش اندازه الت تناسلی را سبب می شود، روغنی که بازار و تجارت داروهای طب قرانی – اسلامی را چرب تر و گرم تر کرده است، محصولی که: “… در بسته های ۱۰۰ گرمی تهیه و تولید شده است. طرز استفاده از این روغن بسیار آسان بوده و در صورت استفاده صحیح به اندازه ۱۰۰ گرم در طی ۵ دوره متوالی، بهترین نتیجه مطلوب و تغییر محسوسی از ۱ الی ۵ سانت (بسته به مزاج شخص) در طول و ۵/۰ الی ۱ سانت در قطر آلت روی می دهد.”، روغنی که از: “… داروهای مجرب طب سنتی ایران در درمان ناتوانی های جنسی مردان است. نحوه ساخت و خواص این روغن در کتاب های متعدد طب سنتی ایران از جمله کتاب مفرح القلوب حکیم ارزانی، درع الصحه تهرانی، گنجینه الاسرار شیرازی و… آمده است…”